Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Sosyal Tesisler
 
  TUNCELİ POLİSEVİ

Tunceli küçük olmasına rağmen şirin bir ildir. İlimizin küçük olması Polisevimizin önemini daha da artırmaktadır. Tesisimiz ilimizde bulunan kamu tesisleri içerisinde en kapsamlı konaklama ve restaurant hizmetini vermektedir.

Polisevimiz öncelikle; Mensuplarımızın moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, eğitim, barınma, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmek amacıyla 25.02.1994 tarihinde hizmete açılmıştır.

Tesisimizin büro hizmetleri Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personel, teknik hizmetler Teknisyenler, temizlik ve servis hizmetleri Teknisyen Yardımcısı ile Sözleşmeli Personel tarafından yürütülmektedir.

Polisevimiz alışılagelmiş biz sosyal tesis olmayıp bazen protokolün üst düzey yöneticilerini bakanları,milletvekillerini ağırlamış, resepsiyonlar düzenlenmiş, bazen de kimsesiz çocukların evi olmuş doğum günü partileri verilmiştir. Polisevi olarak gelen müşterilerimizi misafir gibi görüyor ve gelen misafirlerimize en iyi hizmeti en güzel şekilde vermeyi amaç ediniyoruz.

Polisevimizde Erkek Kuaförü, Terzihane ve Çamaşırhane hizmetleri de mevcut olup, erkek kuaförümüz uygun fiyatla kaliteli bir hizmet vermekte, Terzihanemiz konuklarımızın acil ve basit terzi ihtiyaçları ile ütü hizmetlerini yerine getirmektedir. Çamaşırhanemizde konaklayan misafirlerimize hizmet verdiği gibi diğer teşkilat mensuplarımıza da uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Tesisimizde, Memurlar, Amirler ve Müdürlerimiz için dinlenme salonları bulunduğu gibi protokol misafirlerini ağırlamak amacıyla kullanılan VIP salonumuz da mevcuttur. İlimizde düzenlenen pekçok önemli organizasyonda PolisEvi'miz evsahipligi yapmaktadır.. Bu da bize ayrıca bir gurur vermektedir...​

 

OTEL BÖLÜMÜ
           

Tesisimizin otel bölümü; Misafirlerimizin Tunceli İlinde bulundukları süre içerisinde kendilerine evlerinin konforunu aramadan huzurlu, güvenli, kaliteli ve hesaplı bir ortamda konaklayabilmeleri amacıyla hizmet vermektedir. Tesisimiz 34 oda ve 93 yatak kapasitesine sahip olup, bunların 3 adedi Suit oda,6 adedi Double Yataklı Oda,25 adedi de 2 ve 3 kişilik standart oda olarak düzenlenmiştir. Tüm odalarımızda Televizyon ve mini buzdolabı mevcut olup günün 24 saati sıcak su, sınırsız internet hizmeti verilmektedir.​​
RESTAURANT


Restaurant bölümü, gerek tesisimizde konaklayan misafirlerimizin gerekse dışarıdan gelen teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının yiyecek içecek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Tesisimizde yazlık ve kışlık olmak üzere iki adet restaurant bulunmaktadır. Kışlık ve yazlık restaurantımızda sabah kahvaltısı , öğle yemeği ve akşam yemeği verilmektedir. Yazlık restaurantımız bahçe kısmında, Haziran – Eylül ayları arasında hizmet vermektedir.Yazlık restaurantımızda kahvaltı-öğle-akşam yemekleri kışlık restaurantla aynı saatlerde verilmektedir. Tesisimizde mutfak departmanına ek olarak pide ve lahmacun fırını ilave edilmiş olup, Cuma Cumartesi ve Pazar günleri akşam yemek servisinin yanında pide,lahmacun ve pizza serviside yapılmaktadır. Pide ve lahmacun fırınımız hijyen ve lezzet bakımından işi sadece pide ve lahmacun olan restaurantlarla boy ölçüşebilecek durumda olup onlara göre çok daha ekonomiktir.

Sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.YEMEK SAATLERİ

Sabah Kahvaltısı :  07:00 - 09:00

Öğle Yemeği ........: 12:00 - 14:00

Akşam Yemeği ....: 17:00 - 22:00​


KONDİSYON SALONU VE SAUNA


          Polisevi Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren kondisyon   salonumuzda ; Koşu Bandı, Bisiklet, Halter grubu ve Ağırlıklar ile çeşitlİ kondisyon aletlerinin yanında saunamız da mevcut olup, faydalanmak isteyen teşkilat mensuplarımıza ve otelde konaklayan misafirlerimize hizmet vermektedir.​

 


                                                         


REZERVASYON TEL: (0428) 212 55 44
​​​​
 
 
  • CİMER
  • İçişleri Bakanlığı
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Polis Eşleri Derneği
  • Ulusal Ulaştırma Platformu
  • Göç İdaresi Genel Müdürlüğü
  • Polis Akademisi
  • Turn Back Crime